Zertum

Kurumsal

1995 ten beri Zertum Doğal Zeytini tüketicilerimize gururla sunmaktayız.

Zertum Doğal Zeytini

Zertum Hakkında
1995'ten beri, Zertum Doğal Zeytini'ni gururla tüketicilerimize sunmaktayız. Organik çiftliğimizde özenle yetiştirdiğimiz ürünleri sizlerle buluşturmak üzere tesisimizde, organik tarım, kalite güvenliği, gıda güvenliği ve çevre güvenliği standartları rehberliğinde üretim yapmaktayız. Doğayla iç içe bir yaşam, üretmeyi, ürettiklerimizi sunmayı ve paylaşmayı beraberinde getirir. Organik üretim, ancak doğaya olan saygıyla, toprağın meşakkatini gönüllü bir şekilde üstlendiğinizde gerçekleşir.

Zeytin, bizim için değeri sofralarınızda sunduğu lezzetle bütünleşir ve ancak o zaman gerçekten değerli olur. Bu inançla, kadın üreticimiz Hürriyet Er tarafından "Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Fonu Hibesi" ile kurulan tesisimiz, aile işletmesi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Organik bahçemizde bulunan tüm ürünleri sizlerle paylaşmak, beğeninize sunmak ve tüketicilerimizin sağlığını önemsemek, dünden bugüne ve yarına olan hedefimizdir. Üretim tesisimiz, Manisa Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nde 11.000 m2 üzerinde, 3.000 m2 kapalı alanda İzmir-Ankara Karayolu üzerindedir. Ayrıca, İstanbul Büyükçekmece'de satış ve depolama merkezimize de sahibiz.
Zertum

Şirket Değerleri

1995 Yılından Bu Yana Lezzetin ve Kalitenin Simgesi
Zeytin dünyasında uzmanlaşmış, geleneksel ve taze lezzetleriyle damakları şımartan bir marka. Geçmişten bugüne uzanan bir birikimle, Zertum, lezzetin ötesine geçiyor, müşterilerine unutulmaz bir zeytin deneyimi sunuyor.
28
Yıllık, Tecrübe, Güven
Zertum doğal zeytini gururla tüketicilerimize sunmaktayız.

Misyonumuz

Zertum, en taze ve seçkin zeytinleri kullanarak, geleneksel üretimle yüksek kalitede, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Zertum, zeytin sektöründe lider bir marka olmak ve yenilikçi, sağlıklı ürünleriyle müşterilere tat ve kalite sunarak öne çıkmaktır.
Zertum'un Onaylı Kalitesi
En taze ve özenle seçilmiş zeytinleriyle öne çıkan markamız, uluslararası standartlara uygun bir dizi sertifikayla güvence altındadır.
11.000
Zertum 11.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisleri.
100 ton
İleri teknolojiye sahip tesislerinde 120 ton zeytin işleme kapasitesi.
10.000
Türkiye genelindeki 10.000 satış noktasına ulaştırmaktadır.
150+
Çalışanıyla bölge halkına istihdam sağlamaktadır.